Kompletacja zleceń - Picker

Kompletacja zleceń - Picker
Forma zatrudnienia: Pełny etat
Oferuję / Poszukuję: oferuję
Dział Rekrutacji
Miasto: Kielce
Był online: 1 dzień temu
Ogłoszeń sprzedającego: 153

Zamieszczono: 4 sty 2019

Opis towaru przez autora:

Firma LEGION CK Sp. z o.o. obecnie dla naszego Klienta z branży logistycznej poszukuje pracownika na stanowisko:

KOMPLETACJA ZLECEŃ - PICKER

Miejsce pracy: ZAGNAŃSK (KIELCE)

WYMAGANIA:

- uprawnienia na wózki widłowe UDT lub prawo jazdy KAT B

ZAKRES OBOWIĄZKÓW

- kompletacja zleceń

- przemieszczanie towarów pomiędzy adresami kompletacji

OFERUJEMY:

- wynagrodzenie od 16.00 zł brutto

- praca w godzinach nocnych płatna 100 % więcej niż przewiduje Kodeks Pracy

- umowę o pracę tymczasową – w późniejszym etapie umowę o pracę u Naszego Klienta

- możliwość pracy w weekendy płatne 100%

LEGION CK Sp. z o.o. z siedzibą w Kielcach ul. Warszawska 34 jest Firmą specjalizująca się w świadczeniu usług pracy tymczasowej, ochrony mienia oraz usług porządkowych. Wpisany jest do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia pod numerem 11 978.

Zainteresowane osoby prosimy o kontakt telefoniczny 41 341 20 30, 506 313 583 lub przesłanie dokumentów aplikacyjnych na adres [email protected]

Dziękujemy za wszystkie zgłoszone oferty!

Informujemy, że administratorem podanych dobrowolnie danych osobowych jest LEGION CK Sp. z o.o. z siedzibą w Kielcach ul. Warszawska 34/507 wpisana do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia (nr 11 978). Dane będą przetwarzane w celach rekrutacyjnych, w tym będą udostępniane potencjalnym pracodawcom (klientom LEGION CK Sp. z o.o.) oraz będą przetwarzane w celach kontaktowych. Ponieważ podmioty z Grupy Kapitałowej LEGION CK Sp. z o.o. posiadają zróżnicowaną ofertę stanowisk, podane dane osobowe będą udostępniane do spółek z Grupy LEGION CK Sp. z o.o., – wyłącznie w celach rekrutacji na wybrane stanowisko. Powyższe dotyczy również innych danych przekazanych do LEGION CK Sp. z o.o. drogą elektroniczną, listowną, bądź osobiście podczas umówionych spotkań. Inne operacje na podanych danych osobowych mogą być wykonywane tylko w przypadku wyrażenia odrębnej zgody.

Informujemy o prawie do żądania w każdym czasie dostępu do danych, ich sprostowania, usunięcia, lub ograniczenia przetwarzania. A także o prawie cofnięcia zgody na przetwarzanie danych przysługującym w każdym czasie.

Prosimy o umieszczenie w dokumentach aplikacyjnych poniższej klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zawartych w przesłanych przeze mnie dokumentach, niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji prowadzonego obecnie lub w przyszłości przez firmę LEGION CK Sp. z o.o. (zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r.). Zgoda na przetwarzanie moich danych obejmuje także przetwarzanie tych danych w przyszłości, o ile nie zmieni się cel ich przetwarzania. Oświadczam, że jestem świadomy(a) dobrowolności udostępnienia moich danych osobowych oraz że zostałem(am) poinformowany(a) o prawie wglądu do moich danych osobowych oraz do ich poprawiania”.

Jednocześnie uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.