Ogłoszenie nie jest ważne

Canon 450D-komplet w stanie idealnym

1 100 zł €251 / $277
Adam
Miasto: Kielce
Był online: 20 sie 2013
Ogłoszeń sprzedającego: 1

Zamieszczono: 20 sie 2013

Opis towaru przez autora:

Aparat w stanie idealnym o niewielkim przebiegu

Bardzo szanowany!

Przenoszony wyłącznie w torbie fotograficznej!

Obiektyw zawsze zabezpieczony był filtrem UV /w zestawie

Zestaw zawiera:

- body 450D + obiektyw Kit EF-S 18-55 IS

- ładowarka

- akumulator

- oprogramowanie na CD

- kabel AV

- kabel USB

- filtr UV

- karta SD 4 GB

- dekielki

- instrukcja

- pasek

- pudełko

Lustrzanka cyfrowa z matrycą CMOS o rozdzielczości 12.2 mln pikseli, charakteryzującą się wysoką czułością i niskim poziomem szumów, czego efektem są niezwykle szczegółowe obrazy o minimalnym ziarnie. Rozdzielczość 12.2 megapikseli pozwoli uchwycić najdrobniejszy szczegół oraz wykonywać powiększenia nawet w rozmiarach plakatu. Dodatkowo mechanizm oczyszczania z kurzu za pomocą ultradźwięku chroni przed osadzaniem kurzu na matrycy, który jest utrapieniem osób fotografujących lustrzankami cyfrowymi.

Aparat posiada intuicyjny układ menu oraz łatwe w obsłudze kontrolki, które ułatwiają eksperymentowanie z różnymi ustawieniami.

Liczne niestandardowe funkcje umożliwiają optymalizowanie jakości zdjęć wykonywanych w różnych sytuacjach. Funkcja Highlight Tone Priority zwiększa dynamiczny zakres jasnych tonów, zapewniając lepsze odwzorowanie szczegółów.

EOS 450D jest idealny do fotografowania szybko poruszających się obiektów, gdyż umożliwia fotografowanie z szybkością 3.5 kls, a ostrość ustawiana jest błyskawicznie w jednym z 9 pól autofokusa rozmieszczonych w całym kadrze, wspomagając kompozycję zgodną z zasadą trójpodziału. Ilość zdjęć w serii to 53 ujęcia w formacie JPEG lub 6 ujęć w formacie RAW. Zdjęcia są zapisywane na kartach pamięci SD/SDHC.

3.0-calowy wyświetlacz LCD o rozdzielczości 230 000 punktów i 7-stopniową regulacją jasności zapewnia dokładne przeglądanie wykonanych zdjęć. Tryb Live View, dostępny po raz pierwszy w amatorskich lustrzankach cyfrowych Canon, ułatwia fotografowanie w trudnych pozycjach, na przykład obiektów w trybie makro na ziemi lub ze statywu.

W aparacie zastosowano wydajny procesor DIGIC III, gwarantujący wierne odwzorowanie kolorów i 14-bitową głębię kolorów.

Celownik wyświetla wszystkie dane ekspozycji, także czułość.

Uzupełnieniem aparatu EOS 450D jest kompleksowy pakiet oprogramowania, zapewniający wszystko, czego potrzebuje fotograf do obróbki zdjęć. Zawiera on program Digital Photo Professional (DPP), potężny konwerter formatu RAW, zapewniający pełną kontrolę nad zdjęciami w tym formacie.

Zestaw wyposażono w jeden z najnowszych obiektywów Canona, z wbudowaną stabilizacją obrazu.

Lustrzanka współpracuje z szeroką gamą obiektywów EF/EF-S oraz z lampami błyskowymi Speedlite serii EX.

Możliwość odbioru osobistego w Kielcach!

Gwarancja rozruchowa 7 dni!

Rodzaj: Fotografia

Stan: Używane